Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1646
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1826143
Gerb.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? Урок толерантності: «Добро починається з тебе»

Урок толерантності: «Добро починається з тебе»

Урок толерантності:

«Добро починається з тебе»

(до Дня спонтанного прояву доброти)

biblЗдавна на землі люди цінували такі риси характеру як  чесність, порядність, відкритість, щирість,  та доброта. Добро виховується в наших душах і серцях старанням і бажанням його творити. Недарма ж у народі мудрі люди говорять: «Стався до людей так, як хочеш, щоб вони ставилися до тебе».

16 лютого до  Центральної дитячої бібліотеки на урок толерантності, який був  присвячений Міжнародному дню прояву спонтанної доброти, завітали учні 3 – А та 3-Б кл. НВК гімназії ім. В.Т. Сенатора.  Разом зі своїми класними керівниками Мигуш Ольгою Миколаївною та Миндусь Іриною Віталіївною діти підготували вірші про доброту, милосердя та дружбу, за допомогою вогню і води провели навіть  кілька цікавих наукових дослідів, завдяки чому   довели    важливе значення відіграють в нашому житті добрі слова та добрі вчинки.

А яке ж свято без веселої пісні та цікавої і повчальної інсценізації? Гімназисти, всі разом, дружнім учнівським колективом заспівали пісню « Якщо добрий ти», яка весело і проникливо звучала з вуст школярів.

Учениці 3 – А кл, Набок Софія та Лепська Єлизавета, підготували та майстерно виконали інсценізацію « Мати і дочка». А дівчатка з   3- Б кл.  запросили всіх присутніх здійснити мандрівку до «Королівства доброти»,  завдяки їхній талановитій акторській грі  глядачі  мали змогу познайомитися з мешканцями цієї чарівної країни: добротою, чуйністю, щирістю, милосердям, любов’ю, терпінням, та щедрістю, та вкотре переконатися в тому, яке важливе значення в нашому житті відіграють ці риси людського характеру.

Сподіваємось, що святкова зустріч, яка відбулася в міській дитячій бібліотеці  нікого не залишила байдужим. Дитячі серця наших читачів бу­дуть ще більш благородними, добрими, толерантними та милосердними до оточуючих.

Бібліотекарі щиро вдячні класним керівникам та їхнім талановитим учням за чудову підготовку та подаровані позитивні емоції.

 

Зав. сектором   1 – 4 кл. та дошк.                           Юлія Близнюк

Подяка: « Хороша книга – просто свято»

14 лютого святкується не лише День закоханих, а й Міжнародний день дарування книжок. Наші маленькі читайлики не залишилися байдужими до цієї святкової дати. Учні 1-х – 4- х кл. Спеціалізованої школи № 5 разом зі своїми класними керівниками, Литвин О.В., Григор С. В, Стеценко І. Л, Артеменко С.Ю. та Левченко О.О. подарували чудові дитячі книги до міської дитячої бібліотеки.

На цьому приємні  сюрпризи та подарунки не закінчилися, завдяки турботі та не байдужому ставленні до дитячого читання наших спонсорів, приватних підприємців Тіткова Миколи, Голобородько С.М. та  Гарницького І.І.. Фонд дитячої міської бібліотеки поповнився новими, цінними та корисними книгами. Особливу увагу хочеться звернути на краєзнавчу книгу, яку придбала дитяча бібліотека за кошти наших спонсорів: « Сміла: крізь минуле вдивляємося в майбутнє». Ця збірка створена завдяки кропіткій роботі багатьох краєзнавців, місцевих журналістів та просто небайдужих до історії людей.  Публікації, які розміщені на  сторінках цієї книги   допоможуть нашим допитливим читачам більше дізнатися про історію рідного краю та міста, ознайомить з життям відомих смілян.

Колектив Центральної дитячої міської бібліотеки, щиро вдячний за турботу та небайдужість наших спонсорів.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?