Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1646
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1827007
LevBobr.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? “КОЛОСКУ» - 10 РОКІВ!

“КОЛОСКУ» - 10 РОКІВ!

klsМіжнародному інтерактивному природничому конкурсу “Колосок” виповнилося 10 років. За весь період існування його популярність серед гімназистів тільки зростає. Масово і з ентузіазмом учні різного віку беруть у ньому участь. Конкурсні запитання спонукають учнів до експериментів і досліджень, захоплюють таємницями природи і Всесвіту. 1290 гімназистів випробували себе у царині природничих наук.

Лише цьогоріч 121 долучився до конкурсу. Найактивнішими були учні других - шостих класів. Сертифікат  “Активний клас” із гаслом “Наш клас - колосковий і ми любимо природу” отримала команда 5-А класу. Сертифікатів “Золотий колосок” удостоєно 55 учнів. 97 учнів нагороджено сертифікатами “Срібний колосок”, одинадцятеро отримали сертифікати учасників конкурсу.

Аби відзначити ювілей “Колоска” в гімназії було влаштовано тематичну інтелектуальну гру між п’ятикласниками. Команди обрали собі назви, підготували вітальні листівки, гасла і презентували себе. Теоретичні питання і практичні завдання були цікавими та пізнавальними. Активно підтримували свої команди уболівальники, заробляючи їм додаткові бали, а собі - оцінки. Перемогу здобули “Колосочки” із 5-Б класу.

Потім відбулася церемонія нагородження переможців і призерів Міжнародного природничого конкурсу “Колосок” і святкова фотосесія. Попереду у шанувальників конкурсу і любителів природи нові випробування.

Л.Г.Ковальчук,

координатор конкурсу

kls1kls2kls3kls4

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?