Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1475
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1409895
Senator.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
HomeНаша гордість ► МІНІ-ПЕДРАДА

МІНІ-ПЕДРАДА

pedrada14 березня 2016 року у початковій школі гімназії відбулася міні-педрада з питання «Наступність в освіті дошкільників і молодших школярів».

Гостями були вихователі ДНЗ №2 «Берізка» та ДНЗ №23 «Чиполіно». З цікавістю слухали присутні виступи вчителів початкової школи Н.М.Чмиренко,  Т.А.Степаненко, психолога НВК К.М.Шевченко. Було  розглянуто питання готовності випускників дитячих садочків до школи, зроблено порівняльний аналіз рівня розвитку дітей у дошкільних навчальних закладах і початковій школі. К.М.Шевченко розповіла вихователям про результати діагностики адаптації першокласників і провела практичні заняття на інтелектуальну готовність дитини.  Вихователі ДНЗ № 2 підготували  презентацію спільної роботи початкової школи  і дитячого закладу.

Методист міського відділу освіти, молоді та спорту Л.Д.Похил розповіла про психологічні аспекти адаптації дітей  6-річного віку, про роботу з батьками, а також надала рекомендації вихователям і вчителям.

Із заключним словом виступила директор НВК О.О.Дзевульська, яка подякувала присутнім за роботу. Учасники міні-педради домовилися про подальшу співпрацю.

З.В.Яцюк, заступник директора гімназії

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?