Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1646
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1825982
Naukovo.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? КОНКУРС ОРАТОРСЬКОГО МИСТЕЦТВА

КОНКУРС ОРАТОРСЬКОГО МИСТЕЦТВА

orator1orator2

У рамках заходів року англійської мови в Україні у Першій міській гімназії Черкас відбувся конкурс ораторського мистецтва, ініційований Міжнародним університетом LCC із Клайпеди (Литва). До складу журі увійшла ректор цього закладу пані Марлен Волл, яка здійснює в Україні євроінтеграційну місію.

Хто володіє секретами ораторського мистецтва, має усі шанси стати цікавою особистістю й досягти успіху у різних галузях у майбутньому. Ключовими якостями оратора є впевненість, комунікабельність, красномовство. Оратор концентрується на основній ідеї, його заяви і репліки зосереджені на ній або підводять до неї. Особисті якості оратора: спокій, внутрішня зібраність, схильність до саморозвитку, хороша пам'ять і уява, проникливість, впевненість, вміння встановити контакт з аудиторією.

Тема конкурсу: «Світ без кордонів». Смілянських гімназистів було запрошено як гостей. Дев'ятикласники Оксана Музика і Влад Бондарчук з учителем англійської мови Тетяною Василівною Шибановою ознайомилися з умовами конкурсу, оцінили можливості. Наступного року самі планують стати його учасниками.

Семінар «Вірші як стимулюючий засіб у вивченні англійської мови», провела для вчителів американка Елісон Вайт.

Оксана Музика, 9-А клас

Останнє оновлення (Понеділок, 21 березня 2016 14:23)

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?