Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1475
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1409838
Gerb.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
HomeНаша гордість ► «ТАРАСОВИМИ ШЛЯХАМИ»

«ТАРАСОВИМИ ШЛЯХАМИ»

Доброю традицією стало проведення щороку у березні міського конкурсу юних поетів «Тарасовими шляхами», метою якого є виявлення та розкриття літературних здібностей та обдарувань підростаючого покоління, підтримка творчо обдарованої молоді, вшанування пам’яті Великого Кобзаря, популяризація його творчої спадщини та утвердження духовних заповідей як важливого чинника консолідації суспільства, патріотичне виховання підростаючого покоління.

Цього року на конкурс заявлено 74 роботи. Серед переможців є учні гімназії. ІІІ місце – Давід Черняк (творчий керівник Ірина Віталіївна Мендусь); ІІ місце – Марія Пономаренко (творчий керівник Алла Василівна Щербакова).

Журі відзначило високу активність та зацікавленість творчо обдарованої молоді щодо участі у конкурсі, а також різноплановість тематики наданих на конкурс творів, зокрема патріотичного спрямування та актуальної на сьогодні теми війни і миру. Кожна з робіт юних поетів сприймалася як маленький шедевр, який випромінював тепло і щирість дитячої душі, передавав неповторність світосприйняття, почуття прекрасного, філософські роздуми та переживання за долю України, біль за полеглими у війні на сході країни воїнами-героями та прагнення миру.

Переможці міського конкурсу будуть нагороджені грамотами управління освіти, молоді та спорту й пам’ятними подарунками, а їх роботи висвітлені на офіційному сайті Смілянської міської ради у рубриці «Молодь та спорт». Тож, вітаємо юних поетів і бажаємо нових творчих успіхів!

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?