Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1473
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1408229
Senator.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
HomeНаша гордість ► «Сміла» народилася

«Сміла» народилася

SMILAСьогодні важко уявити, що до 1997 року не існувало міської газети в Смілі. Мер міста  Котькало Олександр Борисович, особистість творча, відповідальна, неординарна і людинолюб, ініціював створення газети «Сміла» для оперативного інформування жителів міста про діяльність місцевої і центральної влади, міські проблеми та шляхи їх вирішення, для захисту інтересів смілян.

Час був складний – економічна криза. І звучали окремі голоси щодо недоцільності заснування газети. Проте, попередньо проведена членами виконкому, депутатами, журналістами і, в першу чергу, особисто                 Котькалом О.Б. робота, отримала позитивні результати: на сесії міської ради депутати практично одноголосно підтримали пропозицію Котькала О.Б. Так народилася «Сміла».

Газета з красивою і сміливою назвою «Сміла» підійшла до свого тисячного номера. Колектив редакції зумів завоювати для свого дітища репутацію цікавого, інтелектуального, яскравого і потрібного видання, правдивого та емоційного літопису нашого міста. Багато змін відбулося за роки існування газети. Змінювалися обсяги, поліграфічне наповнення, тематика публікацій. Але незмінне одне: «Сміла» завжди була і залишається близькою читачеві, їй довіряють, її читають, вона розповідає про головні події, про людей, які прославляють наше місто, область, Україну, про важливі віхи історичного шляху. Вона вчить любові і розумінню, щирості і відданості. і є школою справжньої майстерності вже для кількох поколінь творчих працівників. Газета «Сміла», не зважаючи на тисячний випуск, ще молода, енергійна, з чудовою командою, здатною долати всі труднощі.

Колектив гімназії ім. В.Т. Сенатора плідно співпрацює з газетою «Сміла» з дня її створення, долучається до всіх загальноміських проектів, ініційованих редколегією. Газета стала відмінною школою майстерності для декількох поколінь гімназійних юнкорів. Дякуємо за музей газети, за бібліотеку газети «Сміла», за неоціненний досвід.

Бажаємо редакційній колегії родинного тепла, миру, краси, доброго здоров'я, журналістського неспокою для досягнення нових висот на благо процвітання рідного міста!

Vivat, Сміла!

 

З повагою

Директор Смілянського навчально-

виховного комплексу

«Загальноосвітня школа І ступеня –

гімназія ім. В.Т. Сенатора»,

Заслужений працівник освіти України

Дзевульська О.О.

  

Шановна Людмило Іванівно!

 

Щиро і сердечно вітаємо Вас і редакційну колегію з випуском ювілейного номеру газети «Сміла».

Пошановувачі Вашого журналістського таланту висловлюють вдячність за Вашу натхненну, творчу працю на благо смілян.

Газета завжди очікувана, інформативна, необхідна. Вона підтримує, навчає, пропагує життєтворчість, надихає на добро.

Зичимо Вам і Вашим родинам океан здоров’я, море тепла, людської вдячності, подальших успіхів.

Нехай множаться Ваші добрі справи, а слава лине за межі держави.

 

 

 

З повагою і любов’ю

від імені педагогічного колективу, батьківської громади та учнів

директор Смілянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія ім. В.Т. Сенатора», Заслужений працівник освіти України

Дзевульська О.О.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?