Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1475
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1409897
Znama.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
HomeНаша гордість ► ГІМНАЗІЙНІ ЮНКОРИ - ПЕРЕМОЖЦІ

ГІМНАЗІЙНІ ЮНКОРИ - ПЕРЕМОЖЦІ


Десять років юнкори гімназійного гуртка журналістики беруть участь у Міжнародному конкурсі шкільних медіа, що проходить щовесни у місті Миколаїв. У 2010 році наша газета “Дзвоник” перемогла у номінації “Краща друкована газета” і здобула путівку у “Зірковий прес-тур” з відвідуванням Верховної Ради України, Національної спілки журналістів України, Посольства Німеччини в Україні, інформагентства УНІАН і провідних  телерадіокомпаній України, де отримали неоціненний журналістський досвід. Перша перемога такого високого рівня дала гімназійним юнкорам натхнення і віру, спонукала до творчого розвитку шкільних засобів масової інформації, пошуків нових ідей. Ще двічі журі конкурсу визнавало наших юнкорів кращими авторами шкільного друку (2012 р., 2015 р.). За період існування гуртка журналістики він еволюціонував до творчого об’єднання “ІДЕЯ”, куди входить газета “Дзвоник”, радіопрограма “Гімназійна перерва”, телебачення і сайт гімназії. Майже сорок юнкорів стали медійниками: вони працюють у друкованих та інтернет-виданнях, на провідних телеканалах України, радіоредакторами і ведучими, телережисерами, видавцями. Багато ще навчаються у вищих навчальних закладах на факультетах, пов’язаних з медіа.

На ХІХ Міжнародний конкурс шкільних медіа було представлено майже дві тисячі робіт від юнкорів з усіх областей України та восьми країн-сусідів. Для учасників було організовано прес-конференції, творчі зустрічі, семінари і майстер-класи від провідних журналістів, відомих політиків, поетів.

С.В.Остапова, керівник ТО “ІДЕЯ”

 

- На церемонію нагородження нас підвезли на лімузинах. Червоною доріжкою під звуки оркестру і спалахи камер ми потрапили до концертної зали. Чесно, ми не знали, що увійшли до числа переможців. Інтрига зберігалася до останнього, тож ми дуже переживали. Перемога нашого “Дзвоника” у номінації “Краща друкована газета” стала радісною несподіванкою. Ще ми отримали дипломи лауреатів у номінаціях “Телерепортаж” і “Радіорепортаж”. Керівнику об'єднання Світлані Володимирівні вручено Подяку від Національної спілки журналістів України, Національної академії педагогічних наук України та організаторів Міжнародного конкурсу шкільних медіа за виявлення і сприяння розвитку творчо обдарованих дітей у галузі шкільної журналістики.

Валерія Іванова, 9-А клас 

 

- Мене вразив рівень організації фестивалю. Разом із нами працювали представники Адміністрації Президента України, міністерства освіти і науки, Національної спілки журналістів, депутати Верховної Ради. Юнкори спілкувалися на прес-конференції з головою облдержадміністрації Миколаївщини і мером Миколаєва. Це свідчить про увагу до молодого покоління і майбутнього нашої держави. Найскладніше було витримати прямий телевізійний ефір, під час якого чотири основних команди-переможці, в тому числі і ми, розповідали про свою роботу, навчальні заклади і своє місто. Миколаїв уже давно став столицею юнкорівського руху, що єднає дітей з малих і великих населених пунктів, надає їм рівні можливості творчого розвитку, визнання за журналістську працю і високий старт до майбутньої професії.

Сергій Пасека, 10-А клас

 

- Програма фестивалю була дуже насиченою. Майстер-класи, творчі зустрічі, прес-конференції, нові знайомства. Ми побували на екскурсії містом. Для нас презентувала свою роботу патрульна поліція Миколаєва. Відбувся грандіозний концерт із церемонією нагородження. Дуже сподобався Миколаївський зоопарк  дійсно найкращий в Україні! Емоції зашкалюють!    Ми надзвичайно вдячні адміністрації гімназії та особисто директору Олені Олегівні Дзевульській за підтримку і віру в нас. Наступного року плануємо взяти участь у ХХ ювілейному Міжнародному конкурсі шкільних медіа.

Оксана Музика, 9-А клас

 

bell1

На фото:

Гімназисти Сергій Пасека, Оксана Музика, Валерія Іванова з президентом Міжнародного конкурсу шкільних медіа Глібом Головченком

 

bell2bell3bell4

Останнє оновлення (П'ятниця, 06 травня 2016 12:23)

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?