Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1646
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1826068
Bibl.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? «ВЕСЕЛА КОМПАНІЯ»

«ВЕСЕЛА КОМПАНІЯ»

movnyМовний табір “Весела компанія” основним напрямком діяльності визначив проектну роботу. Під час церемонії відкриття вихованці, любителі англійської мови, заспівали гімн та урочисто підняли свій прапор.

Щодня вони були задіяні в різних видах мовленнєвої діяльності: дискусії, інтерв'ю, групові форми роботи, перегляд відеосюжетів із подальшим обговоренням, а також веселі рухливі ігри на свіжому повітрі. Заняття відбувались із залученням учнів-консультантів старших класів та учениці-волонтерки із Канади Даніели Ніколаєнко, яка ділилася досвідом навчання та проживання в англомовній країні та відповідала на різноманітні запитання ровесників.

Яскраво пройшов День драми, присвячений творчості англійського поета та драматурга В.Шекспіра. Діти інсценізували уривки з його найвідоміших п’єс. Цікавою була вікторина по творчості Конан Дойла. Запам'яталася поїздка в місто Черкаси на ролердром. Хлопцям дуже сподобалась гра у більярд.

Вихованці табору працювали над проектом “Фестиваль уявного свята”, в кінці якого кожна команда презентувала постер до свого свята і відеосюжет про нього. В невимушеній обстановці учні удосконалили свої мовні навички, долали мовні та психологічні  бар'єри у спілкуванні англійською мовою. “Весела компанія” відпочивала і навчалася із задоволенням.

movny1movny2

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?