Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1475
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1409835
Bobr.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
HomeНаша гордість ► ЮНКОРІВСЬКА ЗМІНА У “МОЛОДІЙ ГВАРДІЇ”

ЮНКОРІВСЬКА ЗМІНА У “МОЛОДІЙ ГВАРДІЇ”

mg2

Гімназійний “Дзвоник” -“Краща друкована газета” Міжнародного конкурсу шкільних медіа (м.Миколаїв), тож активних вихованців творчого об’єднання “ІДЕЯ” Оксану Музику, Валерію Іванову та Євгенію Маслюк було запрошено до Українського дитячого центру “Молода гвардія” на зміну “Усі ми діти твої, Україно!”, де вони виконували журналістські обов’язки, сповіщаючи про важливі події у таборі газетними матеріалами та готуючи радіоефіри. Дівчата відпочивали і розвивали професійні якості журналіста.

- “Молода Гвардія” - табір, де відпочивають талановиті діти з різних регіонів. На фестивальній зміні “Усі ми діти твої, Україно!” Черкащину представляли юнкори ТО “ІДЕЯ” зі Сміли і танцювальний колектив із Черкас. Нам пощастило провести 21 день у таборі “Сонячний”, найкращому з усіх. Нам дістались і найкращі вожаті - чудові організатори, креативні і позитивні. Вони робили для нас кожен день незабутнім, знаходили до кожного індивідуальний підхід, допомагали відкривати внутрішній потенціал і розвинути талант.

“Молода гвардія” - країна дитинства! Потрапити в цей маленький світ - велике щастя для кожної дитини! Для нас це була можливість поринути в неймовірний, шалений, навіть, магічний ритм життя, адже це рік ювілеїв:  10-й фестиваль “Усі ми діти твої, Україно”, 60-річчя “Молодої Гвардії”, 25-та річниця незалежності України.

Оксана Музика, 10-А клас

 

- Ми стали членами прес-центру “Молодої гвардії” і випробували себе в екстремальній журналістиці, коли за дуже короткий термін потрібно було опрацювати матеріал на задану тему. Виявилося, що це дуже відрізняється від звичного робочого темпу в гімназійних засобах масової інформації протягом навчального року. Нам вдалося приборкати паніку і впоратись із завданнями. Ми завжди намагалися бути у центрі подій: писали замітки, брали інтерв'ю і навіть проводили прямі радіоефіри.

До речі, кожної зміни у “Молодій гвардії” випускається газетний номер. Тож уявіть собі, що два взятих нами інтерв'ю потрапили на першу шпальту! А це, як нам повідомили, гарний результат злагодженої роботи.

Щодня ми з дівчатами працювали однією командою і це помітили не тільки відпочивальники, а й наші куратори. Для нас провела майстер-клас радіоведуча й працівниця телекомпанії “Новий канал” Катерина Зайцева. Радості не було меж, адже ми вчились у професіонала!

Під час відпочинку ми старанно працювали, не покладаючи рук, і, чесно кажучи, нам це сподобалось.

Наші матеріали прикрашають ювілейний випуск молодогвардійської дитячої газети “Світ дитинства”. Наших радіоефірів із нетерпінням чекали і діти, і дорослі. За активну роботу ми всі отримали дипломи і подарунки під час церемонії закриття табірної зміни.

Ми вдячні організаторам Міжнародного конкурсу шкільних медіа за пропозицію відпочити у “Молодій гвардії” і набратися певного досвіду.

Євгенія Маслюк,

10-А клас

 

- Вихованців табору усюди впізнавали за яскравими футболками з логотипом та усмішками, що не зникали з облич 24 години на добу. Веселі свята, цікаві ігри, спілкування, море і сонце йшли у комплекті до нашого відпочинку. Ми познайомилися з історією і традиціями табору, дослідили територію на наявність цікавих пам’яток. Сподобалась екскурсія Одесою з відвідуванням музеїв і театру опери та балету.

Тепер ділимося враженнями з друзями і переглядаємо фотографії про відпочинок.

Шукайте нас “ВКонтакте”!

Валерія Іванова, 10-А клас

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?