Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1646
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1826994
Znama.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? ЗІРКОВИЙ ЗАКЛАД УКРАЇНИ

ЗІРКОВИЙ ЗАКЛАД УКРАЇНИ

starП’ять років тривав Всеукраїнський конкурс “Парк педагогічної майстерності”. На кожному етапі у ньому брали участь найкращі педагоги, керівники гуртків, директори навчальних закладів. Міністерство освіти і науки проаналізувало результати і визначило чотирьох переможців, серед яких і наш Навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім.В.Т.Сенатора”. Переможцями окремих етапів конкурсу були групи вчителів суспільно-гуманітарного циклу та математики, вчитель обслуговуючої праці та технологій Л.О.Цвєтненко, керівник гуртка журналістики С.В.Остапова, а на завершальному етапі перемогу здобула директор гімназії О.О.Дзевульська.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 07.05.2015 No 512 визначено чотирьох переможців конкурсу. Ними стали:

  • загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст. No 19 м. Житомира (директор Білоконь Л. Б.)
  • навчально-виховне об’єднання м. Бровари Київської області (директор Ткачук І. О.), навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня
  • гімназія ім. В.Т. Сенатора» Смілянської міської ради Черкаської області (директор Дзевульська О. О.)
  • Богодухівський колегіум No 2 Харківської області (директор Ємельяненко Т. М.).

 

Конкурс засвідчив, що в умовах розвитку українського суспільства, педагоги загальноосвітніх начальних закладів знаходяться у постійному пошуку форм і методів виховання учнів на морально-духовних засадах, формуванні конкурентноспроможної, творчої особистості, збереженні та зміцненні здоров’я, створенні здоров’язбережувального, здоров’яформувального середовища в навчальному закладі і виконав головне завдання щодо виявлення кращого досвіду роботи у створенні системи виховання у навчальному закладі та підтримки талановитих педагогів.

Лише чотири навчальні заклади, в тому числі наша гімназія, серед майже 20 тисяч українських шкіл здобули перемогу у Всеукраїнському конкурсі “Парк педагогічної майстерності”. Це означає, що тут працюють найкращі вчителі, залюблені у свою професію та своїх учнів, а на педагогічному небосхилі України з року в рік яскраво сяє зірка Смілянської гімназії.

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?