Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1475
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1409899
Senator.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
HomeНаша гордість ► Про тих, хто вивчає рідний край

Про тих, хто вивчає рідний край

dov«Краєзнавці Черкащини». Так називається біобібліографічний довідник Черкаської обласної організації Національної спілки краєзнавців України, виданий до 25-річчя незалежності України. Його сторінки містять інформацію про відомих краєзнавців минулого і сьогодення, які зробили вагомий внесок у розвиток краєзнавства Черкащини. Факти з життя та дослідницької діяльності персоналій допоможуть читачеві зорієнтуватися у напрямках їх роботи.

Довідник розраховано на широкий загал, тобто усіх, хто цікавиться минулим свого рідного краю. Хронологічно довідник охоплює період від зародження системного краєзнавства на території сучасної Черкащини до сьогодення. Краєзнавців Смілянщини представлено такими іменами, як Володимир Нікіфоров, Олексій Рендоренко, Василь Гирич, Любов Дяченко-Лисенко, Віктор Княжев, Анатолій Коваленко, Жанна Курченко, Світлана Остапова.

22 серпня відбулася презентація довідника. Громадськість міста, вчителі учні привітали місцевих краєзнавців. Голова міського краєзнавчого товариства «Тясмин» вручив краєзнавцям дипломи і подяки від обласної організації Національної Спілки краєзнавців України. На презентацію завітали та розповіли про свою краєзнавчу діяльність Почесний громадянин Сміли, міський голова 90-х років Олександр Котькало, дослідники історії свого краю Андрій Іванов, Володимир Іванов, Любов Залевська, Світлана Остапова та інші.  У творчій зустрічі взяли участь народні аматорські колективи міського Будинку культури та учні шкіл міста.

 dov1dov2dov3

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?