Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1475
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1409827
Znama.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
HomeНаша гордість ► З ЧИСТОГО АРКУША

З ЧИСТОГО АРКУША

1 septШкола - заклад, який з роками тільки молодшає, адже щоразу 1 вересня все починається з чистого аркуша. Сьогодні всі учні розгорнуть новенькі зошити і впишуть дату - так почнеться новий відлік часу...

У День знань приємно повідомити про те, що нашу гімназію визнано “Зірковим навчальним закладом України” за результатами п’ятирічного всеукраїнського конкурсу “Парк педагогічної майстерності”. Це велика честь і величезна відповідальність, адже на нас рівняються, нас шанують, у нас запозичують досвід. А ми, в свою чергу, пишаємося учнівсько-педагогічним колективом, намагаємося тримати високий рівень досягнень, розробляємо нові перспективи розвитку, шукаємо та втілюємо інноваційні ідеї.

Гімназисти раді вітати у своїй великій і дружній родині 56 першокласників, які навчатимуться за новими експериментальними програмами. Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України про впровадження в практику роботи загальноосвітніх навчальних закладів педпроекту “Інтелект України” в гімназії відкрито перший клас, який працюватиме за цим проектом. Мета - впровадження в освітній простір України системи пошуку, розвитку та педагогічної підтримки інтелектуально здібних дітей та учнівської молоді. Ця комплексна програма закладає якісний фундамент для оволодіння різними науками усіх напрямків. Обдаровані діти отримають комплекс знань, умінь, навичок для всебічного розвитку особистості. Англійська мова викладатиметься тричі на тиждень.

Наші випускники успішно завершили вступну кампанію і продовжать навчання у вишах України і зарубіжжя.

Школа оновилася, зміцнено матеріально-технічну базу. За підготовку гімназії до нового навчального року хочеться подякувати усьому колективу, а особливо голові піклувальної ради гімназії Н.Сніжко, головам класних батьківських комітетів 1 - 11 класів,  батькам учнів:

2-А:  Фурман, Вітікова,  Шудрова;

2-Б: Чепурний, Мигаль, Тринько, Кабаненко, Непогодьєва;

3-А: Хоменко, Темноход, Колесник;

3-Б: Медолиз, Панасенко, Радченко, Вірченко;

4-А: Копиця;

4-Б: Баєв;

5-А: Пилявський, Мельниченко, Бистран;

5-Б: Кушнір, Вихрист, Буйновська;

6-А: Буйновський, Страмик;

6-Б: Сніжко, Пепчук, Набок, Гавриленко, Котляр, Рясний;

7-А: Кириченко, Силка, Лавренчук;

7-Б: Кравченко, Бабьонишев;

8-А: Засядьвовк, Мигаль;

8-Б: Хлевнюк, Фурман, Сідельникова, Галєва;

9-А: Даценко Скирчук, Нікітенко;

9-Б: Бабьонишев, Волошин;

10-А: Вовченко, Ярмак;

10-Б: Парцванія, Кумановська;

11-А: Беркут, Коломієць, Шелемеха,Шпильовий;

11-Б: Подобіна, Гнатів.

Час лунати шкільному дзвінку, який запросить учнів на перший урок, присвячений 25-й річниці Незалежності України. Тож вітаю усіх з новим навчальним роком. Зичу невичерпного натхнення, блискучих відкриттів, міцних знань, приємного спілкування, здоров’я і миру!

О.О.Дзевульська, Заслужений працівник

освіти України, директор гімназії

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?