Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1646
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1826850
Naukovo.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? ҐРАН-ПРІ від “ДИТЯТКА”

ҐРАН-ПРІ від “ДИТЯТКА”

2Смілянські юнкори щойно повернулися з Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю “Дитятко”, який відбувся у Харкові. Вони представляли два колективи: гімназійне ТО “ІДЕЯ” і ДІА “Позитив” Будинку дитячої та юнацької творчості. На конкурс було подано  1285 робіт із 89 країн світу. До фіналу потрапило 117 робіт із 33 країн, які і стали переможцями. Під час закриття фестивалю було названо володарів ґран-прі. Цю нагороду і приз - ноутбук - отримало наше творче об’єднання “ІДЕЯ” в номінації “Радіопрограма”.

Дитячий телевізійний фестиваль “Дитятко” зібрав найталановитіших дітей України та зарубіжжя у Харкові. Гімназійних юнкорів було запрошено туди втретє. Це велика честь і ще більша відповідальність, адже учасників фестивалю визнано переможцями, тож надалі доведеться натхненно працювати й виправдовувати звання найкращих.

Ґран-прі від “Дитятка” з призовим ноутбуком і численними побажаннями нашому творчому об’єднанню “ІДЕЯ” вручив голова журі, експерт із засобів масової інформації, журналіст і ведучий Андрій Куликов.

 

Смілу на фестивалі представляли юнкори Надія Титаренко, Оксана Музика, Катерина Бондар, Дарина Глухенко, Софія Засядьвовк. Звичайно, підготовка теле- і радіопрограм - командна робота, де задіяно “спеціалістів” різних напрямків: сценаристів, режисерів, ведучих, “техніків”. Тож перемога завжди спільна, а від того ще цінніша, адже це ознака того, що юнкори вміють працювати командою.

За результатами конкурсу організаторами, Харківською обласною радою та партнерами-спонсорами видано надзвичайно красивий кольоровий презентаційний альбом, де представлено роботи переможців, у тому числі нашу радіоказку “Про Нява і Мура” і телепроект “ІН/Формація”. Казку написав учень другого класу Артем Куліченко. На ідею телевізійного проекту юнкорів наштовхнуло стажування на загальнонаціональних телеканалах України - призова поїздка від фестивалю “Дитятко” (2014 р.). Тоді гімназійні юнкори відвідали музей телебачення на “1+1” і познайомилися з новим проектом “Машина часу” “ICTV”, що і надихнуло на реалізацію нової ідеї.

Під час фестивалю юні журналісти стали учасниками насиченої програми. Майстер-класи для них провели члени міжнародного журі: медіа-експерт Андрій Куликов, випусковий редактор програми “Орел та решка” Дар'я Кобякова, білоруський режисер Наталія Морозова, директор Міжнародного дитячого кінофестивалю “KINEKO” Мітсуо Тахіра. Команди зробили конкурсні бліц-фільми на задану тему. Різноманітною була пізнавально-розважальна програма фестивалю. Урочисте закриття відбулось у кінотеатрі імені Олександра Довженка.

Світлана Остапова, керівник ТО “ІДЕЯ"

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?