Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1475
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1409913
Muzey.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
HomeНаша гордість ► НОВИЙ МІЖНАРОДНИЙ ПРОЕКТ: ВСЕ У БЛАКИТНОМУ

НОВИЙ МІЖНАРОДНИЙ ПРОЕКТ: ВСЕ У БЛАКИТНОМУ

etwinning_1Гімназисти багато років поспіль беруть участь у міжнародних проектах, спілкуючись і спільно працюючи над завданнями з учнями з Америки, Африки, Європи, Китаю, Англії. Цьогоріч ми вступили до нового проекту eTwinning.  Це навчальна програма Європейської Комісії, започаткована в 2005 році з метою розвитку співпраці європейських шкіл. Вчителі та учні, зареєстровані в мережі eTwinning, отримують можливість реалізації спільних проектів з іншими європейськими школами. Ключовою складовою навчання є використання інформаційно-комунікаційних технологій. Проект eTwinning розширює сферу освітніх можливостей для учнів та вчителів, підвищує мотивацію до навчання та ступінь відкритості до Європи. Робочий простір програми eTwinning знаходиться у рамках Східного партнерства Європейського Союзу.

Онлайн-мережу eTwinning Plus було створено з метою залучення до проекту сусідських країн ЄС у рамках European Neighbour-hood Policy (Європейської політики сусідства). Ключовою ціллю є поглиблення відносин між членами ЄС та країнами-сусідами. Сьогодні eTwinning це:

42 країни-учасниці

153 855 зареєстрованих шкіл

354 307 вчителів-учасників

46 667 проектів!

Це потужний стимул для вивчення іноземних мов і покращення рівня використання ІТ-технологій. У рамках програми учні також тренують навички командо-утворення та отримують досвід створення спільних проектів, дізнаються про культуру інших країн Європи та заводять нових друзів.

У свою чергу українські вчителі мають нагоду завести контакти з учителями інших країн Європи.  eTwinning Plus стає для них майданчиком для спілкування та обміну досвідом, корисною інформацією й методиками навчання.

А ще програма eTwinning - це чудова можливість реалізувати креативний підхід у навчанні і нагадати вчителям та учням, що навчатися й навчати - не лише потрібно, але й цікаво!

Отже, із вступом до eTwinning нашими партнерами стали Польща, Іспанія, Італія, Словакія, Лат-вія. Тема проекту: “blue” -  бачення блакитного кольору у світогляді і навколишньому середовищі. Діти писатимуть вірші, есе, малюватимуть, зніматимуть відеосюжети, влаштовуватимуть мистецькі виставки із сувенірів  і всюди повинна бути присутня “блакить”: в одязі, погоді, словах, думках і порівняннях. До проектів кураторами висунуто якісно нові і досить жорсткі вимоги: для виконання завдань можна використовувати лише визначені сучасні ІТ-технології: getloop, weebly, animoto, prezi. Це зроблено для узгодження і стан-дартизації творчих робіт. Учасники проекту не лише засвоюватимуть англійську та здійснюватимуть інформаційно-культурний обмін між країнами, а й оволодіватимуть навичками роботи з найсучаснішим програмним забезпеченням.

Т.В.Шибанова, координатор проекту

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?