Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1472
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1402072
Naukovo.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
HomeНаша гордість ► МАРАФОН МИРУ

МАРАФОН МИРУ

pokr-1До Дня захисника України сміляни розпочали благодійний “Марафон Миру” з метою влаштувати свято і передати своє тепло та вдячність бійцям АТО від жителів міста. На центральній площі зібралися представники міської влади, депутати, шкільні активісти, учасники АТО, небайдужі сміляни. Автівки з подарунками, листівками, смаколиками і відеовітаннями будуть доправлені у зону АТО та у Дніпровський шпиталь, де лікуються наші земляки. На площі відбувся патріотичний флешмоб і благодійний концерт. “Марафон миру” ще триває. Для свого батька написала лист і гімназистка 7-А класу Анастасія Бокарьова.

Анатолій Литвин, голова ГДО “Сенаторець”

pokr-2pokr

Мій любий тату!

Навіть не знаю, як розпочати цього листа. Дуже хвилююся, адже давно тебе не бачила. Вже понад три місяці…

Сумую за твоїм люблячим поглядом, за твоєю батьківською порадою…

І водночас розумію, що захищати Батьківщину - це обов'язок кожного українця! Такого сміливого і відважного, як ти! Я пишаюся тобою, тату! Вдячна тобі за те, що ти відстоюєш честь і гідність нашої України !  І

вірю, що на нашій землі знову запанує мир !

Хочу, щоб ці рядки підняли тобі настрій і твій бойовий дух. Повертайся живим, тату! Хай Господь тебе береже!

З любов’ю, твоя донька Анастасія!

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входу

Який предмет вам більше подобається?