Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1646
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1826037
Bibl.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? 100 сторінок про любов і повагу

100 сторінок про любов і повагу

bookУправління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації і Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників видали книгу «Шикувалися воїни світла» за матеріалами інтернет-проекту Ліги старшокласників. 100 сторінок містять розповіді про вчителів Черкащини, учасників АТО, які власним прикладом підтверджують слова національного гімну: «Душу й тіло ми положим за нашу свободу…». Кожен матеріал сповнений любові й поваги до ВЧИТЕЛЯ, який став ВОЇНОМ СВІТЛА і прикладом для своїх учнів.

33 імені, за кожним із яких – доля і куточок рідної землі, школа, що довірила вчителеві стояти на варті миру, цілісності і незалежності держави. Різні за віком і фахом, вони об’єднані спільною метою і вірою у перемогу.

Біографічні відомості та інформація про бойовий шлях, життєве кредо та прагнення кожного Воїна Світла, а також поетичні рядки їх учнів – не лише надзвичайно захопливе, яскраве й піднесене чтиво для співвітчизників, але й свідчення та пам’ять про жахливу сторінку випробувань в історії сучасної України.

На сторінках книги сміляни знайдуть імена своїх земляків Володимира Гончаренка, вчителя фізкультури гімназії ім.В.Т.Сенатора, Рамазана Таібова, вчителя історії загальноосвітньої школи № 7 та Івана Крюкова, вчитель фізкультури Ташлицької школи Смілянської районної ради.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?