Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1646
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1826022
Dzvon.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? СТЕЖКАМИ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ

СТЕЖКАМИ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ

Ми вивчаєм історію інших країн, міст, біографії великих людей, але не завжди знаємо історію своєї батьківщини. А це не менш цікаво і важливо!

Дню звільнення України від фашистської окупації гімназисти присвятили виїзне засідання історичного клубу. Стежками партизанської слави Малостаросільського лісу, де базувався загін Гарячого, провів учнів керівник клубу Богдан Степчук разом із головою товариства «Пошук» Андрієм Івановим. Вони розповіли про партизанські завдання і диверсії проти фашистів. Визначили внесок партизанських загонів у загальну перемогу. Запропонували учням скуштувати партизанської каші.

Коментувала історичні події в масштабі всієї країни вчитель історії гімназії Людмила Василівна Пискун. Завдяки екскурсії ми іншими очима поглянули на свій рідний край. Більше дізналися про той нелегкий час, бачили землянки, де роками проживали партизани. Нам розповіли захоплюючі історії з життя героїв, що відстояли незалежність нашої країни у війні з фашизмом. Найцікавішим фактом з усієї екскурсії було те, що невелика кількість партизанів - 7 осіб диверсійної групи - змогла так багато зробити для перемоги.
Організувати екскурсію допомогла представниця народного депутата Сергія Рудика Лідія Зайва. Хотілося б, щоб таких екскурсій, які б давали нам можливість дізнатися саме про свій рідний  край, про свою Смілянщину, було більше!

memor1memor2

 

Вікторія Мойсеєнко, 10-Б клас

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?