Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1471
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1398493
LevBobr.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
HomeНаша гордість ► ЦІНА ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

ЦІНА ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

5В українському календарі ось уже два роки, як з’явилося державне свято – День Гідності і Свободи. Воно відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої та Революції Гідності.

Із самого ранку гімназисти вітали численних гостей: волонтерів, учасників Майдану і воїнів АТО. Директор патріотичного військово-навчального центру «Паланка» Віктор Овчаренко розповів учням про перебіг подій на Київському Майдані, свідком та учасником яких він був. Разом передивилися відеоролики, які й зараз доносять до глядачів ідеали і прагнення Героїв Революції Гідності.

На урочисті заходи гімназисти запросили представників громадської організації «Військово-патріотичне об’єднання ветеранів АТО Черкаської області» Миколу Пліша, Андрія Вовка, Анатолія Поліщука і випускника нашої гімназії Олександра Байду. Вони поділилися спогадами і враженнями від подій на Сході України. Наголосили на тому, що українці – волелюбний, незламний народ, який має право на вибір. Національна свідомість, європейські цінності, людська гідність, свобода духу, суверенітет держави – такі ідеали відстоювали учасники Майдану, а тепер і воїни АТО. Ціна Гідності і Свободи – тисячі людських життів. Гімназисти вшанували всіх загиблих хвилиною мовчання. Концертна програма об’єднала присутніх високими і щирими патріотичними емоціями.

Прес-центр гімназії

r1r2r3r4

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?