Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1530
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1724691
LevBobr.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? ТЕПЛО І ЗАТИШОК РОДИНИ

ТЕПЛО І ЗАТИШОК РОДИНИ

sv1У нашому класі відбулося свято “Квітни, моя родино!”, на яке ми запросили батьків і бабусь із дідусями. Завчасно кожен учень випустив сімейну стіннівку з фотографіями і цікавими родинними історіями, традиціями, легендами. Кожна газета мала назву, яка передавала сутність стосунків у сім’ї. Так, Павло Кукла назвав свою газету “Острів щастя”, хтось обрав “Родинний затишок”, були й назви без зайвого пафосу, але щирі без прикрас “Моя сім’я”, наприклад.

Усі стіннівки викликали загальний інтерес. Особливо цікаво було подивитися на фотографії маленьких однокласників, їх сестер і братів, якими вони, безумовно, пишалися.

Під час свята учні демонстрували свої таланти: танцювали, грали на гітарі, декламували вірші, інсценізували гуморески. Весь клас виконав пісню, присвячену мамам. Найкращі слова линули із сердець до найрідніших людей.

Учні організували виставку “Чим красний наш рід”, де було представлено роботи, зроблені представниками сім’ї: вишивка, картини, малюнки, поробки та ласощі.

Я виконала пісню “Батькам”, яку присвятила усім присутнім. Приємно було бачити, як світяться очі у любих матусь, бабусь і татусів. Ми всі відчули затишок і тепло усієї шкільної родини.

Анна Сергієнко, 5-Б клас

sv2sv3

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входу

Який предмет вам більше подобається?