Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1450
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1351637
LevBobr.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
HomeНаша гордість ► ІНСТРУМЕНТ ПІЗНАННЯ СВІТУ

ІНСТРУМЕНТ ПІЗНАННЯ СВІТУ

kolosok_youtube28 грудня світ відзначає річницю першого кіносеансу стрічки братів Люм’єр у Парижі (1895р.). Винайдення кінематографу на той час було справжнім дивом. Сьогодні ж лише лінивий не пробував використовувати сучасні технології для зйомок фільмів.

Коли редакція природничого журналу «Колосок» відкрила канал «КОЛОСОК – YouTube» і запросила учнів шкіл взяти участь у флешмобі «ЧИТАЄМО КОЛОСОК!», команда активних семикласниць А.Пушкаренко, С.Хоменко, А.Таран, К.Федорова, В.Даценко, А.Кириченко на пропозицію куратора проекту «Колосок» у гімназії Л.Г.Ковальчук відзняли коротке відео, у якому розповіли про статті журналу, що допомогли при вивченні матеріалу шкільного уроку, зробили його більш цікавим і зрозумілим. Відеоролик було надіслано за вказаною адресою - й одразу отримано відповідь від організаторів флешмобу: нас нагороджено сертифікатами «Популяризатор журналу Колосок» і річною передплатою журналу на 2017 рік.

Ми самі написали сценарій, самі були акторами і режисерами свого відеоролика. Кіно і телебачення стали невід’ємною частиною нашого життя. І з розваги переросло в інструмент пізнання світу.

Сніжана Хоменко, 7-А клас

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?