Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1606
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1782058
Director.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? НОВИЙ РІК В АСОЦІАЦІЯХ І СПОГАДАХ

НОВИЙ РІК В АСОЦІАЦІЯХ І СПОГАДАХ

vogn- Щороку ми обов’язково купуємо нову новорічну іграшку, аби поєднати на ялинці старе і нове як символ минулого і майбутнього.

О.В.Сердюк, вчитель зарубіжної літератури

- Скільки себе пам’ятаю, ми після бою годинника виходимо на вулицю і запускаємо феєрверки.

Максим

- У нас сімейна традиція ховати у квартирі новорічні подарунки і залишати підказки. Дуже весело їх шукати і знаходити - такий собі святковий квест.

Т.В.Шибанова, вчитель англійської мови

- Ми з матусею готуємо новорічні страви, чепурим наш будинок, гарно вдягаємося і чекаємо Нового року!

Валерія

- Сьогодні більшість відправляють привітання зі святом у соціальних мережах або СМС-повідомленнями. Я ж у юності купувала штук 30 різноманітних листівок і марки. Вручну писала побажання, клеїла марку, лизнувши її, опускала в звичайну поштову скриньку. Й досі пам’ятаю солодкуватий присмак клею на язиці...

С.В.Остапова, керівник ТО “ІДЕЯ”

- Коли я був зовсім маленьким, знайшов під ялинкою іграшковий трактор, про який мріяв. Після цього повірив у Діда Мороза.

Дмитрій

- Мені у дитинстві мама шила найкращі карнавальні костюми. Я була і Шаховою Королевою, і Хмаринкою. Прикрашалося вбрання блискітками - битими ялинковими іграшками, що було досить небезпечно: одягла такий костюм - і стоїш, не рухаєшся. Але ж красуня!

О.В.Вдовенко, вчитель музики

- Ми вибігаємо на двір з бенгальськими вогнями, а потім граємо в сніжки, якщо, звісно, сніг є.

Влад

- Мені подобається самому знімати штучну ялинку з шафи і прикрашати її. Іноді я сам купую новорічні прикраси. За годину до Нового року кладу під ялинку печи-во і молоко для Діда Мороза.

Дмитрій

- Новий рік ми святкуємо з друзями у Києві, а на Різдво їдемо до прабабусі. Така традиція.

Валентина

Бліц-опитування провели Катерина Музика і Дар’я Хоменко

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входу

Який предмет вам більше подобається?