Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1624
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1803893
Naukovo.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? ПЕДАГОГІЧНІ ЧИТАННЯ ДЛЯ МОЛОДИХ УЧИТЕЛІВ

ПЕДАГОГІЧНІ ЧИТАННЯ ДЛЯ МОЛОДИХ УЧИТЕЛІВ

reader2У рамках міського місячника педагогічної майстерності на базі бібліотеки-медіатеки гімназії відбулися педагогічні читання для молодих учителів міста з нагоди  80-річчя з дня народження видатного педагога і нашого земляка Олександра Захаренка. Із вступним словом до молодих колег звернулася методист методичного кабінету Г.М.Олійник.

Про формування загальнолюдських цінностей в учнів як основу виховної системи Захаренка розповіла вчитель географії та економіки гімназії О.В.Кільчевська. З концепцією авторської школи Захаренка ознайомила присутніх вчитель німецької мови гімназії К.О.Корнієнко. Педагогічні орієнтири Захаренка в практиці сучасного навчального закладу представила вчитель  англійської мови НВК «ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ступенів №15» О.М.Мачульська.

Учасники педагогічних читань подивилися документальний фільм «Педагогічна симфонія Олександра Захаренка», отримали тематичні буклети з тезами.

Інформаційну і технічну підтримку заходу здійснила завідувач бібліотеки гімназії І.І.Гичка. Було організовано виставку видань, присвячених видатному педагогу.

reader1reader3

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?