Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1533
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1726938
Senator.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? Наша гордість ? БІЛЯ КРИНИЦІ ГЕНЕТИЧНОЇ ПАМ’ЯТІ

БІЛЯ КРИНИЦІ ГЕНЕТИЧНОЇ ПАМ’ЯТІ

pictЯ живу в Україні, тож для мене, як і для всіх сучасних людей, небайдуже минуле і мої предки. Генетичну пам'ять народу увібрали в себе рідна мова, наші традиції, наші пісні.

21 лютого ми відзначаємо День рідної мови. Наша мова - це наше все! Це та чиста, світла перлина українського народу, яку треба берегти і цінувати. Сьогодні вона стає надзвичайно популярною. Але ще досить людей, які не розуміють свого скарбу, свого багатства, тому паплюжить мовну милозвучність суржиком та вбивають ненормативною лексикою. Хіба ж заради цього наші батьки, діди, прадіди плекали українську мову? Я вважаю, що над цим запитанням повинен замислитись кожен громадянин. Не лише замислитись, а й зрозуміти, що для нього є справжньою цінністю, а потім відстоювати мову у боротьбі із мовним сміттям.

Аби зберегти свою націю, потрібно приділяти увагу народним традиціям. В національних обрядах і звичаях нашими предками закладено життєву мудрість і настанови. Їх особливість у тому, що вони уже багато поколінь об'єднують людей. В Україні дуже багато прекрасних традиційних свят: Івана Купала, обжинки, вечорниці, Різдво, Великдень. Надзвичайно красиві і глибоко символічні дійства приваблюють людей різного віку, дають можливість відчути себе частинкою великого народу, або просто із сенсом та культурно відпочити.

Українці завжди багато і тяжко працювали. Під час праці народжувалися пісні для душевного задоволення. У них виливалася і радість, і скорбота, і надія. Дотепер українська пісня чарує увесь світ і розкриває перед всіма справжню душу українського народу. Це неймовірний дар Бога за віру, волелюбність, стійкість і красу української душі, для того, аби окриляти душі інших людей.

Зберігаймо, плекаймо в собі українство для майбутніх поколінь!

Вікторія Приходько, 10-Б клас

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входу

Який предмет вам більше подобається?