«ДИТЯТКО» ОБ’ЄДНУЄ І ЗВОРУШУЄ

IMG_6903Щойно у Харкові завершився IV Міжнародний дитячий телевізійний фестиваль «Дитятко». У фіналі конкурсу екранної творчості взяли участь юнкори гуртка журналістики гімназії ім.В.Т.Сенатора. Вони представляли спільний із телестудією «СМІЛА-TV» краєзнавчий проект про історію смілянських вулиць. До складу журі увійшли провідні фахівці російських та вітчизняних засобів масової інформації, композитори, громадські діячі.

Насиченою була програма фестивалю: майстер-класи, творчі зустрічі, екскурсії, перегляди творчих робіт, бліц-конкурс. Надзвичайна атмосфера об’єднала талановитих дітей, міста і країни, представники яких прибули до першої столиці України. Було складено неофіційний гімн фестивалю, де поряд з гучними назвами великих міст Москва, Петербург, Мінськ пролунала й Сміла, що приголомшило і зворушило смілян до сліз.

Гімназійних юнкорів Катерину Лисицину, Марію Чернай і Нілу Шевченко нагороджено дипломами фестивалю, а програма «Вулиці. Провулки і весь світ» стала лауреатом міжнародного конкурсу.

Світлана Остапова, керівник гуртка журналістики гімназії ім.В.Т.Сенатора