V Всеукраїнська виставка молодіжних видань «Акцент»

ТРІУМФ ШКІЛЬНОЇ ГАЗЕТИ

В Запоріжжі відбулась V Всеукраїнська виставка молодіжних видань «Акцент». У номінації «Шкільна преса малих міст і селищ України перемогла газета «Дзвоник» гімназії ім.В.Т.Сенатора м.Сміли. Для маленької дитячої газети – це величезне досягнення, велика честь і яскравий тріумф. Редколегія «Дзвоника» отримала Кубок виставки і головний приз – лазерний прінтер.
А починалося все 1995 року, коли за ініціативою директора гімназії Олени Олегівни Дзевульської було зареєстровано перше в місті дитяче друковане видання «Дзвоник». З того часу вийшло 140 номерів, учнівська редколегія опанувала основи видавничої справи, здобула певний досвід, накопичила власні інноваційні ідеї, багато юнкорів стали журналістами.
На конкурс заочно було подано матеріали з досвіду роботи редколегії, методичні рекомендації редактора газети Світлани Остапової, презентації і річна підшивка «Дзвоника».
Потім у триденний термін відбулася виставка, куди було запрошено юнкора і редактора, які оформляли презентаційний стенд, брали участь у прес-конференціях, тренінгах і майстер-класах, ділилися власним досвідом.
За результатами конкурсу було створено каталог молодіжної преси України і брошуру методичних рекомендацій «Школа молодіжного редактора».
Редколегія «Дзвоника» планує провести «круглий стіл» для молодіжних редакцій Черкащини, які бажають взяти участь у наступних конкурсах-виставках «Молодіжний акцент», поділитися враженнями від поїздки і накопиченим за 15 років досвідом, адже незабаром газета відзначатиме ювілей.

юнкор Ольга Хорошко і редактор «Дзвоника» Світлана Остапова
 
 
На фото: юнкор Ольга Хорошко і редактор «Дзвоника» Світлана Остапова

Останнє оновлення (Понеділок, 18 січня 2010 10:59)