ДИПЛОМАТІЯ МЕЛОДІЙ

diplomatia1Десятеро гімназистів вирушили на Полтавщину у Комсомольськ для участі у трьох міжнародних молодіжних форумах: “Trainіng-camp-2013”, “Слов’янський союз дитячої дипломатії” та “Партнерів єднає мелодія пісні”. Всі вони покликані зміцнювати міжкультурні та міжнаціональні зв’язки між молоддю. Цього року у зібранні взяли участь делегації з України, Молдови, Росії, Білорусії, Ізраїля.

У рамках заходів відбувся благодійний Фестиваль творчих колективів з міст-партнерів “Діти-дітям”, під час якого зібрано кошти на лікування дітей з особливими потребами. Наш ансамбль “Зернятко” підготував для спільної концертної програми пісню “Садок вишневий коло хати” на слова Т.Шевченка і “Тільки в нас на Україні”. Дуже сподобалися музичні виступи інших делегацій з театралізованими постановками.

За три дні ми побували на багатьох майстер-класах, виставках, екскурсіях, дискотеках, встановили дружні відносини з учнями інших міст і навіть країн, презентуючи гімназію і місто Смілу. Зрозуміли, що будь-яка дипломатія, тим більше молодіжна, починається із співпраці, захоплення одне одним і мелодіями, які об’єднують своєю красою і різноманіттям.

 

diplomatia2

 

Юліана Соколенко, 11-Б клас

Олександра Білякова, 7-А клас

Останнє оновлення (Четвер, 18 квітня 2013 14:07)