«ДИТЯТКО» он-лайн

У VI Міжнародному дитячому телевізійному фестивалі «Дитятко» (м.Харків) взяла участь 521 робота від 402 учасників із 59 країн світу: України, США, Іспанії, Індії, Франції, Великобританії, Канади, Бразилії, Аргентини, Ірану, Мексики та інших. До фінальної частини потрапило 97 робіт із 25 країн. Серед лауреатів конкурсу опинилися дві смілянські команди: дитяче інформаційне агентство  «ПОЗИТИВ» (БДЮТ) і наше творче об'єднання “ІДЕЯ”.

Цього року всі фестивальні заходи відбувалися в он-лайн режимі на сайті «Дитятка». Гімназистки 9-А класу Анастасія Лозова і Дар'я Глушко отримали досвід першого в Україні сценарного пітчингу для дитячих телевізійних та анімаційних студій. Вони спільно з інформаційним агентством «ПОЗИТИВ» презентували проект «Міські маршрути». Членами журі виступи-ли ведучий програми «Свобода слова» Андрій Куликов і сценарист Наталія Гузєєва, які відзначили цікаві ідеї конкурсантів.

Протягом двох днів тривали он-лайн майстер-класи відомих журналістів, телеведучих, режисерів телебачення, сценаристів. Вихованці дитячих студій могли отримати відповіді на запитання в інтерактивному режимі.

В останній день роботи фестивалю було названо переможців. Проект “Міські маршрути” отримав від спонсорів “Дитятка” гранд на реалізацію. Радіоказку «Пісня надії» відзначено Дипломом лауреата.

Світлана Остапова,

керівник ТО «ІДЕЯ»

На фото: Д.Глушко й А.Лозова під час пітчингу