ВЕСЕЛИХ СВЯТ!

kolyadaСвята новорічно-різдвяного циклу тривають. Шестикласники створили вертеп і на Різдво із самісінького ранку і до пізнього вечора вітали смілян з дивом народження Спасителя.

- Наш клас працює у міжнародному проекті «Глобал Ком’юніті», тож ми вирішили показати партнерам із країн Америки та Європи українські традиції. Обрали віршований сценарій для Вертепу, розподілили ролі, заздалегідь почали репетиції і створення костюмів та реквізиту. Виступи знімали на камеру, тож після монтажу відправимо друзям.

І.Т.Музика, класний керівник

- Ми були в захопленні від ідеї Вертепу. Прем’єра відбулася на шкільній сцені: всім дуже сподобалося, нам аплодували. Потім ми виступали у центральній дитячій бібліотеці, комітеті у справах сім’ї та молоді, інших офіційних установах. На Різдво ми зібралися у капличці Київського патріархату, де нас благословив отець Михайло, а потім ми привітали прихожан. Це було дуже зворушливо і красиво у декораціях справжнього Божого храму під поглядами святих образів.

Даринка, 6-А клас

- Потім ми, як і наші предки, ходили від хати до хати, вітаючи вчителів та родини учнів. Усюди нас радо зустрічали, а після виступу пригощали солодощами. Нам вдалося зібрати певну суму грошей, яку плануємо витратити на спільну екскурсію до етнографічного музею. Батьки до ініціативи дітей позитивно.

Софійка, 6-А клас

Незабаром наші співвітчизники відзначатимуть старий новий рік за юліанським календарем. Вечір напередодні називається Маланчиним і є традиційно одним з улюблених свят українців. Із самого ранку діти, переважно хлопчики, починають посівати і вітати сусідів із новим роком, бажаючи усіляких гараздів. Юнкори приєднуються до вітань. ВЕСЕЛИХ ЗИМОВИХ СВЯТ!