Літній відпочинок у пришкільному таборі „Сенаторець”

v1tabir2015vtabir2015

Швидко промайнув час і настала весела пора літніх канікул. А гімназисти традиційно розпочали відпочинок у пришкільному таборі „Сенаторець”: в гімназії стартувала табірна зміна.

Всього 402 хлопчиків та дівчаток виявили бажання оздоровитися в пришкільному відпочинковому таборі 3 2.06.2015 року по 19.06.2015 року, де для гімназистів створені всі умови для оздоровлення  та всебічного розвитку особистості.

Урочисте відкриття табірної зміни відбулося 2 червня. До свята  табору „У літо – на всіх вітрилах” діти старанно готувалися. Кожен загін придумав назву, випустив стіннівку. Вихованці загонів із допомогою вожатих-десятикласників облаштували загонові кімнати, підготували художні номери, вивчили речівки та девізи. У літо – на всіх вітрилах вирушили вихованці загонів 1-4-их та 5-10-их класів.

Вихованці загонів 5-х класів „Дружба” та „Кульбаби” були учасниками міського свята „Літній водограй”. Діти демонстрували свою вправність та таланти на різних станціях: танцювальній, художній, туритичній, історичній, пісенній, інтелектуальній. Команди-учасниці отримали нагороди, а  всі присутні ще й солодкі призи.

З великим задоволенням гімназисти приходять у табір, де їх привітно зустрічають вихователі й вожаті, а попереду ще багато цікавих заходів, неповторних вражень та приємних сюрпризів.