Якість харчування – це важливо!

idalnyaВисловлюємо щиру вдячність приватним підприємцям  Голуб Марині В’ячеславівні та Івановій Лідії Андріївні за організацію якісного, надзвичайно смачного гарячого харчування у Смілянському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія ім.В.Т.Сенатора»

 

«Куди ми поспішаємо дружно, почувши дзвінок на велику перерву? Звісно, до їдальні. Саме там нас привітно зустрічають кухарі Олена Іванівна та Тетяна Іванівна. Завжди готують різні смаколики. Лоскочуть дитячі ніздрі пахощі випічки: тут і смачна піца, пиріжки з різними начинками, булочки. Ароматні борщі, супи, запіканки, плов… Не перелічити всього асортименту. На кожен вибір та смак знайдеться пропозиція.

Хочеться подякувати за роботящі руки, які нас годують та підтримують у гарній формі.

Учні 7-Б класу»

«Ще на порозі школи пахне смачною випічкою. Це наші кухарі створюють шедеври смакоти: булочки з маком та повидлом, пиріжки з яблуками та корицею. Запах так манить, що вже після першого уроку в їдальні повно дітвори, всі смакують.

А потім борщ, капусняк, плов, тушена риба, котлети, свіжі салати. Всього не перерахувати. Та головне – атмосфера. Готують кухарі з гарним настроєм, посмішкою, добрим словом. І як тільки все встигають? Але готують наші кухарі так, щоб ми були усі ситі, а головне – здорові.

Бібліотекар Гичка І.І.»