Про тимчасове призупинення навчально-виховного процесу

Шановні батьки!

 На виконання рішення міського голови від 25.01.2016 року «Про тимчасове призупинення навчально-виховного процесу у закладах освіти міста», наказу управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради від  25.01.2016 року № 11 «Про призупинення навчально-виховного процесу у закладах освіти міста» у навчальних закладах м. Сміли з 25 по 31 січня 2016 року тимчасово призупинено навчально-виховний процес.

Просимо Вас забезпечити належні санітарно-гігієнічні умови, розпорядок дня та раціональне харчування дітей з метою недопущення захворювання на грип, ГРВІ та попередження дитячого травматизму.

Рекомендуємо проводити провітрювання приміщення, вживати вітаміни, не переохолоджуватись, не перебувати в місцях великого скупчення людей, а в разі появи симптомів застуди одразу звертатись до лікаря.

Для забезпечення навчального процесу пропонуємо дистанційне виконання домашніх завдань, які розміщаються на сайті гімназії www.gumnasia.inf.ua

При необхідності надання учням індивідуальних консультацій звертайтесь за допомогою до класних керівників, учителів-предметників (у телефонному режимі або з використанням мережі Інтернет).

 

Адміністрація НВК.