Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1317
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1191502
Bobr.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
HomeПро гімназію ► Газета "Дзвоник"

Газета "Дзвоник"

ШКІЛЬНА ГАЗЕТА «ДЗВОНИК»

ШКІЛЬНА ГАЗЕТА «ДЗВОНИК»
 
         svytoDОдна з перших в області дитяча газета “Дзвоник” гімназії ім.В.Т.Сенатора Побачила світ у квітні 1995 року, з того часу виходить регулярно, один раз на місяць накладом до 1000 екземплярів. Газета стала літописом навчального закладу, засобом заохочення в навчальновиховному процесі. На шпальтах оприлюднюються нові ідеї, публікуються матеріали гімназистів, батьків, учителів. “Дзвоник” сприяє розвитку творчої особистості в галузі друкованого слова. Юнкори згодом обирають професію журналіста.
         ostDРедакційну колегію очолює член Національної спілки журналістів України С.В.Остапова. Під її керівництвом 2005 року гімназисти взяли участь в Національному Інтернетпроекті “Історія рідного краю”, результатом якого стало видання презентаційного альбому “Сміла: Вчора. Сьогодні. Завтра” (тираж 5000 екз.) Ці альбоми надійшли в усі бібліотеки міста, використовуються як путівникидовідники та сувеніри для гостей.       До 465ї річниці з часу заснування Сміли вийшов іще один альбом “Сміла в обличчях”, а зараз гімназисти працюють у проекті “Вулиці міста: між минулим і майбутнім”. Проект здійснюється за підтримки телерадіомовної кампанії “Тясмин”.
         2009 року «Дзвоник» став лауреатом Національного конкурсу шкільних газет України.
unkor

Останнє оновлення (Четвер, 14 липня 2011 15:26)

 

Газета "Дзвоник"

Видання Смілянської гімназії імені В.Т.Сенатора “Дзвоник” має статус міської дитячої газети. Видається з квітня 1995 року один раз на місяць. Обсяг – чотири полоси формату А4. Газета друкується з готових диапозитивів. Комп’ютерний дизайн гімназії. Тираж – 450 екземплярів. З вересня 1999 року організована передплата в межах гімназії. Матеріали друкуються шістьма мовами: українською, російською, англійською, німецькою, французькою, латиною. 

 

 

 

 

Функції газети:

 • літопис навчального закладу, де фіксуються всі визначні або цікаві події;
   
 • засіб заохочення в навчально-виховному процесі. На сторінках газети відзначаються як загальношкільні досягнення, так і успіхи класних колективів, груп і
 • окремих гімназистів;
   
 • засіб розповсюдження освітянських і гімназійних новин;
   
 • засіб спілкування;
   
 • засіб сприяння розвитку творчої особистості в галузі друкованого слова;
   


Радіо і телецентр

У 2002 році гімназію радіофіковано. З цього часу почав діяти гімназійний радіовузол, який випускає в ефір радіожурнали, конференції, інтерв’ю в прямому ефірі.
Цього ж року було зроблено першу спробу створення учнівського відеопроекту. Це був навчально-популярний фільм про творчість імпресіоністів. Режисер і оператор – Ольга Лiсковська

Останнє оновлення (Вівторок, 16 лютого 2010 11:43)

 

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?