Статистика
Користувачі : 3
Зміст : 1645
Посилання : 8
Переглянути хіти змісту : 1822708
Director.jpg
Лічильник
Яндекс.Метрика
Rambler's Top100
Home ? МАН

КРОК У ВЕЛИКУ НАУКУ

Мала академія наукМалу академію наук України (МАН) створено для виявлення і підтримки обдарованої учнівської молоді, примноження інтелектуального потенціалу держави, підготовки майбутньої наукової еліти.          Щорічно МАН проводить загальнонаціональний конкурсзахист науководослідницьких робіт учнів, що проходить у три етапи. У конкурсі беруть участь близько 100 тисяч старшокласників, у фінал виходять найкращі.

         З метою підготовки гімназистів для участі у таких конкурсах, 1992 року було створено Учнівське наукове товариство (УНТ), до складу якого зазвичай входять учні 9 - 11 класів і вчителікоординатори.

         Діяльність УНТ носить інтегративний та просвітницький характер і ставить перед собою такі завдання:

  • розширення, узагальнення і систематизація знань учнів з обраної теми;
  • створення цілісної наукової картини світу;
  • спонукання до пізнавальної активності та самостійного здобування знань, розвиток навичок наукового пошуку
  • прищеплення навичок ведення наукової дискусії;
  • акцентування значення теоретичних знань для практики;
  • формування інформаційних, комунікативних компетенцій, компетенції саморозвитку та самоосвіти.

 

     Учнівське наукове товариство

У практиці роботи наукового товариства - підготовка, організація і проведення наукових засідань, а також конкурсизахисти учнівських науководослідницьких робіт.

         Для засідань обираються теми, які можна висвітлити з точки зору різних наук, а саме: “Вода - джерело життя”, “Кристали” та інші. Складається перелік питань з визначеної теми, добирається наукова і художня література, мультимедійні матеріали, комп’ютерні програми твори мистецтва, виготовляються макети, малюнки, схеми, тощо. Учні проводять ґрунтовні дослідження.

         Під час засідання тема розкривається інтегровано, підводяться підсумки, озвучуються не розв’язані наукою проблеми; тож учням пропонується продовжити дослідження, оформити результати у науководослідницьку роботу.

         Підсумком діяльності наукового товариства гімназії є науковий конгрес.

         Гімназисти К.Нерознак, А.Кісільова, К.Щербакова, Д.Голінський, М.Боровська, підготовлені вчителями Л.В.Дахно, Н.В.Зозулею, О.В.Сердюк, А.В.Щербаковою, П.К.Цвященком, О.В.Ізотовою, у 2007 - 2008 н.р. стали переможцями і призерами обласного конкурсузахисту. За сприяння директора Українського НМЦ практичної психології і соціальної роботи АПН України, кандидата психологічних наук В.Г.Панка у фіналі ІІ місце в секції психології здобула К.Нерознак; А.Кісільова - ІІІ місце в секції зарубіжної літератури.

         МАН активно співпрацює з Національною академією наук України. Участь у конкурсах МАН - перший крок у велику науку.

Останнє оновлення (П'ятниця, 30 квітня 2010 09:36)

 

Останні новини

Найбільш переглянуті

Форма входуЯкий предмет вам більше подобається?